ÖZDEMİRLER HALI

Gelenekten Geleceğe

Babadan Oğula 2 nesildir aktarılan deneyim ve güvenle Özdemirler Halı olarak geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Hakkımızda

Özdemirler Halı; 2011 yılı itibari ile yeni bir ticari alan olan e-ticaret sektörüne giriş yapmış ve günümüz de Türkiye’de tanınmış bir çok e-ticaret sitesine halı, perde ve ev tekstili ürünlerinin tedariğini sağlamaya başlamıştır.

1987 yılında Ankara’da faaliyetine başlayan firmamız ilk olarak halı sektöründe tek mağaza olarak satışlarını gerçekleştirmiş zamanla ürün gamını ve mağaza sayısını genişleterek halı, mobilya, ev tekstili, küçük ev aletleri, züccaciye ve perde kategorilerinde 30 yıla yakın tecrübesi ile satışlarına devam etmiş ve etmektedir.

2011 yılı itibari ile yeni bir ticari alan olan e-ticaret sektörüne giriş yapmış ve günümüz de Türkiye’de tanınmış bir çok e-ticaret sitesine halı, perde ve ev tekstili ürünlerinin tedariğini sağlamaya başlamıştır.

Faaliyet de olduğumuz her iki alanda da önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple ürünlerimizin tamamı, Türkiye’nin tanınan markalı ürünleridir ve orijinal üründür.

Firma olarak ürün orijinalliğine, temin süresine, fatura ile beraber gönderime ve en yeni ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı önemsiyoruz ve politikamızı bu doğrultularda yürütüyoruz.

08:00 – 18:00 saatleri arasında iletişim numaramız ve ya mail üzerinden bizlere ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi, stok durumu ve ya satın almış olduğunuz ürün hakkında herhangi bir sorunu bizlere iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Tüm satış portallarımızda binlerce ürünümüz sizlere ücretsiz olarak kargolanmakta, herhangi bir memnuniyetsizlik ve ya sorunda ücretsiz kargo ile iade almaktayız. Sizlere hiçbir şekilde maddi yük ve sorumluluk yüklememekteyiz.

Ürünün size fatura edildiği tarihten itibaren, 15 gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade ve değişim hakkınız olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri facebook ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla…

300000 YILLIK HALI SATIŞI
1200000 YILLIK HALI ÜRETİM (M2)
200000 YILLIK KARGO ÇIKIŞI
45000 FARKLI ÜRÜN ÇEŞİDİ
81 KARGO GÖNDERİLEN ŞEHİR
48 SAATTE KAPINIZDA

Özdemirler Halı Türkiye'nin Her Yerinde !

Özdemirler Halı olarak Türkiye’nin en büyük pazaryerleri ile olan iş ortaklıklarımız ve İç Anadolu’dan yurdun dört tarafına yayılan dağıtım ağımız ile evinize en yakın Halı Mağazanız olma hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Gerek distribütörlüğünü yaptığımız Türkiye’nin en büyük halı markalarının ürünlerini gerekse kendi markamız olan Payidar Halı’yı Türkiye’nin dört bir yanındaki evlere taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

anaicerik-2-min
Online Alışveriş için

Satış Kanallarımız

Özdemirler Halı kalitesiyle sunulan binlerce ürüne ulaşmak için Türkiye'nin önde gelen pazaryerlerindeki online mağazalarımızı ziyaret edebilir, Ya da daha iyisi: direkt kendi Online Alışveriş Mağazamızdan ürünlerimizi görüp seçerek güvenle alabilirsiniz.
ozdemirler

Ürünlerimiz Online Mağazamızda

trendyol

trendyol.com Online Mağazamız

amazon-tr

Amazon Türkiye Online Mağazamız

Hakkımızda 1  -

hepsiburada.com Online Mağazamız

Hakkımızda 2  -

n11.com Online Mağazamız

amazon-eu

Amazon Avrupa Online Mağazamız